Serwis

Używamy podzespołów najwyższej jakości!

Często sprowadzanych z drugiego końca świata – tylko po to, aby sprzęt był naprawiony na najlepszych (oryginalnych) podzespołach.

Nasze ponad 20 letnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawianiu sprzętu audio pozwala na skuteczną naprawę praktycznie każdego sprzętu z lat 60, 70 i 80 ubiegłego wieku.

Jak wygląda naprawa?

koszt 150 zł – 450 zł
Na początku sprawdzamy i diagnozujemy usterki. Po wstępnej analizie klient dostaje harmonogram oraz kosztorys napraw z najistotniejszymi informacjami.

Faktyczna naprawa urządzenia

Przed wydaniem sprzętu, bardzo dokładnie go sprawdzamy i testujemy.

Udzielamy rocznej  gwarancji  na wykonane przez nas naprawy, tak abyście Państwo, po pierwsze czuli się bezpiecznie, a po drugie sami mieli czas na dokładne sprawdzenie swojego urządzenia po wykonaniu przez nas naprawy.

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu sprzętu audio. Zapewniamy Państwu profesjonalną naprawę na najlepszych dostępnych podzespołach – nawet jeśli oznacza to sprowadzenie części zamiennych z Japonii czy innego dalekiego zakątka świata.
Naszą dywizą jest zero kompromisów. Nasz serwis, to najwyższa jakość.

Przedłuż życie swojemu sprzętowi!

Napisz do Nas

Nie znalazłeś sprzętu, którego szukasz na stornie – napisz do Nas.

  Pytania?

  Najczęściej zadawane pytania –  F.A.Q.

  Wszystko zależy od jakości odrestaurowania, użytych części…
  Na samym wstepie należy wykonaćdiagnostykę, której cana wacha się od 150 do 400 zł. Dopiero po oględzinach przygotowujemy kosztorys naprawy.
  Tak, jak najbardziej. Zapraszamy do odwiedzenia anszego salonu w Łodzi przy ul. Łąkowej 6a po uprzednim umówieniu się telefonicznie  +48 731 099 006
  Jeśli sprzęt jest zakupiony w naszym salonie dopuszczamy możliwośc wymiany na inny.
  Tak pod warunkiem, że jest to sprzęt, którego aktualnie poszukujemy dla Naszych klientów – zapraszamy do sekcji Biały Kruk

  Zobacz co możemy Ci zaoferować!