Wszystko zaczęło się ponad 30 lat temu...

Kilka słów o Nas

Kochamy brzmienie minionej epoki.

Epoki dźwięku analogowego

Retrospekcja Hi-Fi Vintage Audio Studio . Nasza prawdziwa pasja to sprzęt audio z legendarnych lat 70-80 Vintage. Skoro trafiłeś na nasze aukcje Allegro oraz profil na Facebooku znaczy że jesteś takim samym miłośnikiem sprzętu jak my. Sprzedaż nie jest dla nas najistotniejsza

Nie chcesz kupować, ale masz pytania, o serwis, zamianę, części itp., szukasz topowego modelu, do swojej kolekcji, chciałbyś zaproponować, inną cenę, poszukujesz sprzętu audio który podkreśli niepowtarzalny wystrój twojego wnętrza, potrzebujesz regeneracji, odrestaurowania swojego sprzętu (mamy duże doświadczenie w serwisie i regeneracji vintage audio)? Skontaktuj się z Nami.

Nie kupuj w markecie „plastikowych śmietnikowych sprzętów” to nasze hasło przewodnicze – współczesny budżetowy sprzęt ( taki do kilku tysięcy złotych ), poza bardzo niską jakością wykonania (w większości tworzywa sztuczne, cienkie stalowe blachy zamiast drewna i aluminium lub dobrych stopów metali ) charakteryzuje się bardzo słabą jakością i niską „muzykalnością”.

Zastosowanie na masową skalę układów scalonych zamiast tradycyjnie stosowanych w tzw. złotej erze audio tranzystorów ( lata 70 i 80) „zabiło dźwięk” i spowodowało, że większość urządzeń brzmi nijako.

Ze współczesnym audio jest jak z nowymi samochodami z salonu – wyjeżdżając za bramę od sprzedawcy tracisz na wartości kilkadziesiąt procent, po kilku latach pojazd przedstawia niewielką wartość użytkową, tak samo dzieje się ze sprzętem audio.

Kupując za przyzwoitą cenę, coś co ma 30-40 lat, ciągle świetnie funkcjonuje, wykonane jest z najlepszej jakości materiałów, oraz części w większości produkcji Japońskiej, fantastycznie brzmi i oczywiście wygląda niemal zjawiskowo i niepowtarzalnie, a jeśli wystąpi jakaś usterka to najczęściej da się ją łatwo usunąć w kilka minut, kupujesz ponadczasową jakość, niesamowitą przyjemność z użytkowania.

Welcome to our

Zajrzyj do naszego Salonu stacjonarnego

Zapraszamy wszystkich miłośników dźwięku analogowego.

Retro-Spekcja-Hi-Fi to sklep w którym przeniesiesz się w czas naturalnego niczym nie modyfikowanego analogowego dźwięku przed przyjazdem na odsłuch zadzwoń w celu umówienia się na odpowiedni dzień i godzinę.

Zobacz Nasz Salon [wideo]
Architect

Masz pytania?

Szukasz sprzętu do swojej kolekcji? Chcesz wypróbować klasykę lat 70 i 80?
Umów się z Nami – nie kupuj kota w worku.  każdy ze sprzętów dostępnych w naszych sklepach przeszedł gruntowny serwis i dajemy gwarancję na jego bezawaryjność. Ponadto warto odsłuchać audio przed zakupem – Zapraszamy

Kontakt

+48 731 099 006

retorspekcjahifi@wp.pl

ul. Srebrzyńska 83/39

91-074 Łódź

Odrobina statystyk – doświadczenie jest najważniejsze

Retrospeckja Vitage Audio w liczbach 

890

Modeli w ofercie

1237

Naprawionych urządzeń

20

Lat na rynku

1

Show room

Zobacz co możemy Ci zaoferować!